منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره واحدهای بوتاکس و دیسپورت

واحدهای بین المللی برای اندازه گیری غلظت توکسین بوتولینوم

قبل از اینکه حتی به بررسی نحوه حل کردن توکسین ها بپردازیم لازم است بدانیم که واحدهایی که برای انواع برندها تعیین شده است با هم معادل نیستند. توکسین های بوتولین پروتئین های بسیار کوچکی هستند ، اما قدرت آنها نه در وزن بلکه در توانایی آنها برای تاثیر مداوم روی گیرنده های غشای پیش سیناپسی می باشد . به همین دلیل به جای اینکه وزن یا حجم واحد اندازه گیری توکسین باشد، از معیار فعالیت بیولوژیکی برای اندازه گیری استفاده شده است. واحدهای بین المللی برای اندازه گیری غلظت توکسین بوتولینوم استفاده شده است دو نوع می باشد :

• واحد Allergan (آمریکایی)

• واحد spaywood ( انگلیسی )

واحد Allergan ( امریکایی)

واحد Allergan (آمریکایی)

واحد Allergan برمبنای کمیت سنجش سلولی تعیین شده است. کمپانی آلرگان امریکا برای اندازه گیری واحدهای بوتاکس خود از واحد آلرگان استفاده کرده است و محصولات خود را در ویال های ۵۰، ۱۰۰ واحدی به بازار عرضه کرده است. کمپانی merz آلمان که زئومین را تولید میکند و کمپانی مدیتوکس کره که نورونوروکس را به بازار فرستاده است محصولات خود را برمبنای واحد آلرگان در ویال های ۵۰ و ۱۰۰ واحدی تولید کرده اند.
botox

واحد spaywood ( انگلیسی )

واحد Speywood مقدار کمی از توکسین بوتولینوم است که قادر است ۵۰٪ از جمعیت ژنتیکی همگن موش ها را بکشد. شرکت آیسپین انگلیس مبنای اندازه گیری محصولات خود را واحد Speywood تعیین و در ویال های ۵۰۰ و ۳۰۰ واحدی به بازار فرستاده است . در ایران شرکت مصون دارو نیز واحد اندازه گیری مصپورت را Speywood تعیین و در ویال ۵۰۰ واحدی به بازار ارائه کرده است.


Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'dfrl6_usermeta' is marked as crashed and should be repaired in /home/doctorbidaki/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056

۱ پاسخ به "درباره واحدهای بوتاکس و دیسپورت"

  1. با سلام وسپاس بسیار عالی و کاربردی بود
    بدیهی است خانم دکتر بیدکی زحمت بسیاری در تحقیق و مطالعه موارد مطروحه داشته اند و توانسته اند بسیار شیوا وروان مطالب را منتقل کنند دکتر سیف

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

طب زیبایی مدت اندکی است که پا به عرصه پزشکی گذاشته است. رفاه و امید به زندگی، میل به جوان ماندن و زیبا شدن را افزایش داده است.


درباره ما

سوالات متداول

در این صفحه متداول ترین پرسش های مطرح شده از سوی کاربران و پاسخ آنها را مشاهده می کنید اگر پرسشی در ذهن دارید می توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید .


سوالات متداول

نشانی ما

تهران میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، پلاک ۳۷ طبقه اول، واحد 8

آدرس ایمیل


info@doctorbidaki.ir

راه های تماس


۰۲۱-۸۸۷۳۲۱۸۱
۰9120345099

شبکه های اجتماعی و اینماد

این سایت متعلق به دکتر بیدکی می باشد. انتشار هر گونه مطلب از سایت با ذکر منبع بلامانع است.

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما اینجاست تا به سوال شما پاسخ دهد. سوال خود را بپرسید!
👋 چگونه می توانم کمک کنم